Hakkımızda

Hakkımızda

Her biri konularında uzman ve tecrübeye sahip yönetici ve çalışan kadrosu ile Reklam sektöründe hizmet vermektedir.

Genç bir ticari yapı olmasına karşılık, kurucularının ticari ve mesleki etik sınırları içinde hareket etme prensipleri, kuruluşun kısa sürede ciddi projelerde varlığını hissettirmesine sebep olmuştur.

Uzun soluklu mesleki başarıları hedefleyen ULAŞ REKLAM, yetenekli genç kuşakların kendilerini geliştirecekleri platform oluşturmak da idealleri arasındadır.

Kuruluşumuz; İlgi alanına giren her konuda hedef kitle ile tanıtımı yapılacak materyalin lokomotif faydasını doğru frekanslarla konuşturmaya ve bunun ise doğru bir ifade tarzı ile yapılmasını sağlamaya odaklanmıştır.

Basımı yapılacak işin niteliği, seçilen kağıdın cinsi, tirajı gibi ön bilgiler bizim işin, tek renk veya dört renk makinada basılması gerektiğine karar vermemize alt yapı oluşturmaktadır.

Sektöre severek uzun senelerini vermiş ve her zaman tecrübelerini işlerine yansıtmış olan ustalarımız; Yoğun çalışmalar ile oluşturulan kreatif bir işin, basım aşamasında bozulmasının bir tasarımcının en korkulu rüyası olduğunu çok iyi bilir. Bu bilinç ile matbaa ve Dijital birimlerimizin her türlü butik işe yüksek performansta cevap verebilecek niteliklerde olmasını sağladık.